CaféÚtes - restaurace

Křižovatka ulic Račiněvská a Starokolínská, Újezd nad Lesy,

Račiněveská,190 16 Praha 9

tel: 722 925 830

e-mail: info@cafeutes.cz

Otevírací doba:

pondělí - pátek
od 11.00 hod. do 15.00 hod.

sobota-neděle
v době konání tématických víkendů otevřeno

 

     Případné rauty, či jiné společenské akce, je možno po předchozí domluvě uspořádat i nad rámec výše uvedené otevírací doby.

Restaurace Café Útes je v provozu od 15.11. 2011, otevřeno je po celý týden včetně svátků, má pohodlnou kapacitu 85 míst k sezení na ploše 200m2. Další místa nabídne letní terasa o ploše 300 m2. 

Café Útes sleduje méně obvyklý trend hledání toho nejlepšího, co se dá v českých zemích najít. Neobvyklé jsou i naše prostory – celá budova připomíná spíše autosalon, kde v horním patře tohoto "salónu"(celoproskleným obvodovým pláštěm objektu) objevíte právě Café Útes. Restauraci dominuje velké mořské akvárium o objemu 2500 litrů a pozornému strávníkovi neuniknou další nevšední interiérové prvky, jako je prosklená podlaha s podmořskou instalací, maxi „člobrdo“ nebo sedací vaky fatboy, kde si po dobrém jídle můžete u dobré kávy klidně odpočinout...

 

Polední nabídka jídel je ve všední dny shodná s nabídkou Bistra Coral. Odpolední, večerní a víkendová nabídka jídel je rozdělena do dvou částí: a to do stálé nabídky a speciální nabídky. Stálou nabídku měníme každé 4 měsíce, speciální každých 10 dnů. Tím chceme i pravidelným hostům zaručit možnost výběru z nových a nových jídel, přičemž největší gastronomické hity samozřejmě nevyřazujeme.

Rovněž nápojový lístek restaurace Café Útes chce být originální – má v nabídce  piva  od malopivovarů – a piva, která u nás můžete ochutnat, jsou často originálem sama o sobě, jako třeba speciály od pivovarů Matuška a Kocour. Pivní sudy jsou skladovány v podpultových lednicích a pivo z nich je vedeno aktivně chlazeným potrubím. Pivo je  předchlazené na 8 °C. Při samotném čepování tak nedochází téměř k žádnému stupňovému skoku a pivo si tím zachová své chuťové vlastnosti.  Vinný lístek nabízí výhradně exkluzívní produkci Vinařství Zapletal, jehož vína kvasí pouze z vlastní révy (nevykupuje se réva  „odkudsi“) a réva není podrobena kalovému lisování (filtrace vinné štávy ze spodních vrstev s vysokým obsahem kalů snižujících jakost vína).

Café Útes za dobu své existence pořádalo již devět svatebních hostin a více než dvacet celovečerních rautů a oslav. Díky zkušenostem a velmi vhodnému prostředí restaurace Vám Café Útes dokáže uspořádat důstojnou oslavu na míru a to až pro 80 hostů najednou. Máme propracovaný systém rautového podávání masitých pokrmů, kdy zaručíme čerstvost steaků a mas po celou dobu rautu. 

Café Útes zajišťuje také catering   info na tel. 774999058 nebo janzakostelecky@seznam.cz.

Café Útes se těší na Vaší návštěvu.